دانلود پاورپوینت مدیر برنامه(ایجنت) ورزشی

دانلود پاورپوینت مدیر برنامه(ایجنت) ورزشی

دانلود پاورپوینت مدیر برنامه(ایجنت) ورزشی

پاورپوینت مدیر برنامه(ایجنت) ورزشی در 23 اسلاید و با فرمت قابل ویرایش برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.

بخش هایی از پاورپوینت

اسلاید اول - مدیریت برنامه ورزشی

مدیربرنامه ورزشی به انگلیسی: (Sports agent) که در ایران با نام دلال ورزشی نیز شناخته می‌شود، نماینده یک ورزشکار برای مذاکره و تائید قرار داد با باشگاه‌ها و کمپانیها است. وی مسئول ایجاد ارتباط میان ورزشکار با صاحبان تیم‌ها، مدیران، مربیان و افراد دیگر است علاوه بر این بهترین منابع مالی را برای ورزشکار پیدا می‌کند و درصدی از مبالغ قراردادها را از ورزشکار دریافت می‌کند.

ایجنت‌های ورزشی مسئول قراردادهای یک ورزشکار با باشگاه هستند. آنها به کارهای ورزشکاران مانند مذاکرات برای پیشبرد اهداف بازیکنان رسیدگی می‌کنند.

در کنار این وظایف ایجنت‌ها درصدی از قراردادها را برای خود به عنوان دستمزدشان دریافت می‌کنند. این‌ها تعاریفی بود که بسیاری از ما با آنها آشنایی داشتیم امامی‌خواهیم دیگر وظایف ایجنت‌ها را نیز بررسی کنیم.

اسلاید دوم - نقش مدیران در بازار نقل و انتقال

در پشت پرده مدیریت باشگاه ها وضع پیچیده خاصی وجود دارد. مدیران باشگاه تنها نکته امیدوارکننده عملکردشان این است که فلان روزنامه از آنها بنویسد و به خاطر رفاقت با بهمان سردبیر جو به سمتی هدایت می شود که جایگاهشان تثبیت خواهد شد، برای مثال مربی وجود دارد که در پنج باشگاه و در فصول مختلف از کار برکنار می شود اما در فصل بعد باز هم کار برایش مهیا می شود. نقش واسطه ها و دلال ها در این میان چگونه است و چنین فضایی به چه علت مهیا می شود؟

هیچ گاه این پرسش در میان اهالی فن پرسیده نشد به چه علتی یک مجموعه در دو فصل پیاپی موفق نمی شوند؟ مشخص است که قهرمانی ها و موفقیت ها به مدد ترفندهای پشت پرده است. مدیران در فصل نقل و انتقالات چندان نقش پررنگ و مهمی ندارند. آنها به دلیل عدم ساختار مناسب باشگاهی، ماندگاری شان ارتباط مستقیمی به نتیجه ها دارد و برای همین سعی می کنند که حمایت ها را پشت خود احساس کنند. مدیران امروز می دانند که تغییر، بها دارد و متفاوت بودن، خطر دارد و برای همین در همان روزمرگی به عادت افتاده اند و دستاویزی جز شبکه دلالی ندارند. سرمربی خوش پوش بدون درنظر گرفتن جایگاه مدیر، تیمی را می بندد، رضایتنامه بازیکنان را در دست دارد و مدیرعامل را مجبور به موافقت می کند و پس از چند ماه سرمربی همه کاره حتی قدرت اخراج مدیرعامل را می یابد. این کدام قدرت پشت پرده در نقل و انتقالات است که می تواند چنین مربی را در پنج باشگاه متمول جابه جا کند و هیچ مسوولیتی هم در قبال شکست ها نداشته باشد؟

دسته بندی: پاورپوینت

قیمت: 4300

تعداد اسلاید: 23

فرمت: قابل ویرایش


دسته:

دانلود پاورپوینت مدیر برنامه(ایجنت) ورزشی

خرید آنلاین