دانلود پاورپوینت ویبراتور

دانلود پاورپوینت ویبراتور

دانلود پاورپوینت ویبراتور

پاورپوینت ماشین آلات صنعتی - ویبراتور در 20 اسلاید و با فرمت قابل ویرایش برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.

بخش هایی از پاورپوینت

اسلاید اول

 ویبراتور دستگاهی است که در صنعت ساخت و ساز بوسیله آن و شلنگ ویبراتور ، هوای داخل بتون را تخلیه می کنند و این کار باعث می شود که بتون فشرده تر شده و مقاومت و طول عمر بیشتری داشته باشد.

ویبراتور بتن دستگاهی است که جهت خارج کردن حباب های هوا از محل بتون ریزی مورد استفاده قرار می گیرد.

ويبراتور تامين کننده نيرو محرکه شلنگ ويبره مي باشد که در انواع موتوري(بنزيني و ديزلي)، برقي- مكانيكي، برقي- كانورتوري و ويبراتوربتن بدنه دسته بندي مي شود.

اسلاید دوم - ویبره بدنه بادی بتن

برای لرزاندن قالب بتن و در جایی که خطر برق گرفتگی یا آتش گرفتن وجود داشته باشد از ویبره بدنه بادی یا ویبره بادی قالب بتن یا ویبره بادی بتن استفاده می گردد. ویبره بادی بتن با قدرت ضربه زنی 10 کیلوگرم الی 10000 کیلوگرم موجود می باشد. ویبره قالب بتون در انواع ویبره بدنه بادی بتن ایرانی، ویبره بدنه بادی بتن چینی، ویبره بدنه بادی بتن ترکیه ای، ویبره بدنه بادی بتن ایتالیا و ... موجود است. ویبره بادی با اتصال به پمپ باد ایجاد لرزش و ضربه به قالب یا سقف را می نماید و کاربرد فراوانی در قالب های تونل مترو و پل های هوایی دارد. ویبره قالب بتن به ویبره لرزاننده قالب نیز شهرت دارد. ویبره لرزاننده قالب یا ویبره قالب به بدنه ی قالب بسته شده و باعٍث ایجاد لرزش در بتن و از بین رفتن خلل و فرج بتن می گردد.

دسته بندی: پاورپوینت

قیمت: 4300

تعداد اسلاید: 20

فرمت: قابل ویرایش


دسته:

دانلود پاورپوینت ویبراتور

خرید آنلاین